Współpraca

Razem z platformą artystyczną proipo autor przede wszystkim się rozwinie. PROIPO oferuje członkom możliwość zarobku, reklamy w mediach społecznościowych, przedstawienia swojej twórczości na stronie, na koncertach, wystawach, odczytach, czy innych imprezach.

 

Jeżeli chcesz zarabiać razem z platformą twoje usługi zostaną umieszczone w dziale tematycznym i w zakładce usługi. Gdy otrzymasz pieniądze za wykonaną usługę, możesz, ale nie musisz wpłacić część pieniędzy na konto platformy “Proipo” 35 1090 2327 0000 0001 4946 0954 z dopiskiem “Na cele platformy artystycznej Proipo, za usługę jaką wykonałem/am”. Jeżeli autor się zdecyduje wpłacić, minimalna kwota takiej wpłaty wynosi 7,5% usługi, ale nie mniej niż 5 zł. Jak chcesz może oczywiście wpłacić więcej. 

 

Ponadto należy wpłacić po każdym kwartale przynależności minimum 10 zł na konto “Proipo” tym razem z dopiskiem, “Na cele platformy artystycznej Proipo, za członkostwo”.

<a href=”http://proipo.pl/” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”><img src=”http://proipo.pl/wp-content/uploads/2021/12/banner.jpg” width=”460″ height=”60″ border=”0″></a>